SK  CZ

Hotely v lázních Bükfürdő

Hotel Piroska****

Hotel Piroska****

Hotel Piroska z příležitosti 20. výročí prošel kompletní rekonstrukcí, hostí přesto vítá stále jeho typická přátelská a rodinná atmosféra.

Hotel Piroska je jediný čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v centru města Buk, takže hosté mají možnost zapojit se do městských programů, ale hotel nabízí také bezplatnou autobusovou dopravu během celého dne do lázní Bük.
Hotel Greenfield Golf & Spa****

Hotel Greenfield Golf & Spa****

Pětihvězdičkový hotel Greenfield Golf & Spa Resort v Bükfürdő nabízí 6 bazénů, 8 saun, 2 restaurace a bezplatné připojení na internet ve všech svých prostorných pokojích. Na gurmánské kuchyni si můžete pochutnat v à la carte restauraci Laguna ve středomořského stylu nebo v restauraci Seasons s terasou s výhledem na golfové hřiště. Piano bar vás zve k odpočinku a nabízí široký výběr čajů, kávové a čokoládové speciality, exkluzivní vína, stejně jako vitaminové a mléčné koktejly.
Hotel Hunguest Répce***

Hotel Hunguest Répce***

Ubytovací zařízení leží na samotě, v tichém prostředí.
Hlavními výhodami jsou lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, snadno dostupná sportoviště, tiché okolí.
Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky, ubytování pro náročnou klientelu.
Hotel Hunguest Répce Gold****

Hotel Hunguest Répce Gold****

Ubytovací zařízení leží přímo v obci.
Hlavními výhodami jsou lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, vybavení pro pobyty rodin s dětmi, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.
Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené, líbánky, ubytování pro náročnou klientelu.
Apartmán Hotel Bukfurdo***

Apartmán Hotel Bukfurdo***

Ubytovací zařízení leží v centru lázeňského města.
Hlavními výhodami jsou v blízkosti jsou termální lázně, lázeňské a relaxační procedury v objektu, vybavení pro pobyty rodin s dětmi.
Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, rodinné dovolené, líbánky.
Hotel Danubius Hotel Bük****

Hotel Danubius Hotel Bük****

Ubytovací zařízení leží přímo ve městě.
Hlavními výhodami jsou architektonicky zajímavé okolí, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, snadno dostupná sportoviště, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.
Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky.
© lazne.bukfurdo.info

Hotely | Pobyty | Akční pobyty
TOPlist