SK  CZ

Lázně Bükfürdő

Bükfürdő, jedny z největších a nejkrásnějších lázní Maďarska, které se nacházejí u malebného města Szombathely. Léčba termální vodou ve spojení se zábavou, poznávání nového místa a jeho kultury, množství sportovišť a kulinářské potěšení z kuchyní ubytovacích zařízení - i tak se dá charakterizovat návštěva města Bükfürdő.

 

LÉČBA A ZÁBAVA PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE

Lázně Bükfürdő nabízejí celoroční odpočinek pro celou rodinu i pro individuální návštěvníky v každém věku. Senioři nebo malé děti, lázně Bükfürdő nabízejí všem zábavu a relax v bazénech naplněných léčivou termální vodou a plných vodních atrakcí a tobogánů.

 

RODINNÁ DOVOLENÁ V LÁZNÍCH BÜKFÜRDŐ

Bükfürdő se stalo místem pro ideální rodinou dovolenou plnou zážitků, ale i dobrodružství, i díky zajímavému okolí. Pro milovníky historie a architektury památky přímo v lázních Bükfürdő, ale i v jejich okolí, příroda pro každého a sport pro pasivní i aktivní návštěvníky.

Lázně Bükfürdő

 

BAZÉNY S KLOUZAČKAMI PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

V lázních Bükfürdő se nachází 27 bazénů, z toho 11 krytých. V areálu jsou umístěny čtyři klouzačky s volným vstupem, vhodné jak pro malé děti, tak i pro dospělé, kteří se chtějí vrátit do dětských let a vybláznit se.

  • klouzačky kamikadze a onion jsou určeny pro osoby od 12 let,
  • anakonda od 7 let,
  • rodinná klouzačka je i pro nejmenší od 2 let.

 

LUXUSNÍ I EKONOMICKÉ UBYTOVÁNÍ

Návštěvníci si mohou vybrat ubytování ve  tří- až pětihvězdičkových hotelích, které nabízejí mnoho léčebných a relaxačních pobytů a wellness služeb. Zájemci mohou také využít některou z akcí a rezervovat si pobyt už teď.

Lázně Bukfurdo

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím formuláře.

Lázně Bükfürdő : Novinky

© lazne.bukfurdo.info

Hotely | Pobyty | Akční pobyty
TOPlist